Hakkımızda

GALA FİLM

Gala Film: 2006 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten itibaren Türkiye’nin en büyük TV Dizileri, Reklam Filmleri ve Sinema Filmlerine prodüksiyon hizmeti sağlayan ve sektöre öncülük eden Gala Film tüm prodüksiyon süreçlerinin tamamlanmasın da ve yeni gelişmekte olan teknolojiyi medya sektörüne entegre etmesiyle kısa zamanda büyük bir başarılara imza atmıştır.

Köklü bir kuruluş olan Gala Film 2006 yılı itibarı ile Türkiye'nin en büyük prodüksiyon şirketlerinden biri olmakla birlikte, dinamik, tecrübeli ve geniş bir personel ağı ile görsellik ile ilgili sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Gala Film, bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli ekipleri ile müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Gala Film prodüksiyon öncesi, prodüksiyon süreci ve prodüksiyon sonrası verdiği profesyonel hizmetler ile faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymuştur.

Gala Film kısa zamanda elde ettiği başarıyı bugün sektörün öncü kuruluşu olarak devam ettirmektedir. Pek çok yeni proje bizlerle başladıkları bu yolda artık unutulmaz oldular. Bunun haklı gururu yaşamakla birlikte, projelerimizin başarılarıyla taçlandırıyoruz.

       Ne Yapıyoruz?

Gala Film; ulusal ve uluslar arası medya, televizyon, sinema ve reklam dünyasının ihtiyacı olan tüm prodüksiyon süreçlerini üstlenmektedir.

Koprodüksiyon, Prodüksiyon ve Post Prodüksiyon süreçlerinin ileri teknoloji ve profesyonel bir ekiple başarıya ulaştırılmasında etkin çalışmalar yürütmektedir.

Projelerimiz
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Telefon

E-Mail
info@galafilm.net
Adres
Esentepe Mahallesi, Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak. No:4 , Şişli/İstanbul ( Zincirlikuyu )
© 2019 Gala Film - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım: Özgüweb